Akce za námi

V SOBOTU 24.9.2016 se konala XII. Rajhradská jízda. Délka vyjížďky je cca 80km. Po dojezdu následovali motosoutěže, ohnivá show, bohatá kuchyně a občerstvení.Vystupovala kapela PANTOCK

 

V pátek 12.3.2016 od 20:00   Tradiční moto akce v rajhradské sokolovně - !!!MOTOPLES!!!! Rocková kapela Flashrock zahraje k našemu potěšení a tanečku. Připravena byla velkolepá tombola - více než 300 výher . Můžeme se těšit na tradiční soutěže v pití piva na ex,silácké dovednosti a různé taškařice. Máme plně zásobený bar PEKLO . Rezervujte si místa a vstupenky na tel 777113371. Končíme až ráno:)

 

v pátek 13.2.2015 

Motočundráci z Rajhradu pořádali tradiční Motorkářský ples určený nejen pro motorkáře, ale i pro ty, co mají rádi kvalitní rockovou zábavu, o kterou se postarala kapela Flashrock. Rozebralo se více jak 160 cen z tomboly, za což patří velký dík sponzorům. Pokochali jsme se při pohledu na vnadnou striptérku.  Takže v červnu na sraze:)

 

v pátek 31.10.2014 

 se konalo  ZAVÍRÁNÍ ŠOUPÁTEK. K příjemné atmosféře rockových, motorkářských přátel a kamarádů nám zahrály kapely Euphoria (www.euphoria-rock.cz/) a  Iron Maiden rev.Brno.  Všem co přišli děkujem a už teď se těšíme v lednu na motorkářský ples:) fotky z akce můžete zhlédnout ve fotogalerii.

 

v sobotu 17.5.2014 

se konala i přes nepřízeň počasí Rajhradská jízda. Po vyjížďce po Jižní Moravě se pokračovalo v rajhradské sokolovně, kde nám zahráli kapely

Soul Cake Duck, Neverend, Emotional Crime a Brain. Děkujeme všem za přízeň a budeme se těšit na další akce s Vámi. Fotky ke zhlédnutí ve fotogalerii.

 

v pátek 17.1.2014 od 20:00  Motočundráci z Rajhradu pořádali tradiční Motorkářský ples určený nejen pro motorkáře, ale i pro ty, co mají rádi kvalitní rockovou zábavu, o kterou se postarala kapela Flashrock. Rozebralo se více jak 160 cen z tomboly, za což patří velký dík sponzorům. Pokochali jsme se při pohledu na vnadnou striptérku Lenku.  Takže v červnu na sraze:) Fotky z plesu ke shlídnutí zde motocundraci.rajce.idnes.cz/

 

v pátek 1.11.2013 Motočundráci z Rajhradu pořádali IV. ročník Zavírání šoupátek, aneb rozloučení s motorkářskou sezonou. O zábavu se starala kapela Euphoria (www.euphoria-rock.cz), večer jsme si zpestřili tradičními soutěžemi, a  o půlnoční překvapení nejen pro pány se postaralo seskupení "Řečkovická 13". Díky těm, co se přišli pobavit.

 

v SOBOTU 3.-8.9.2013 MOTOTOULKY MOTOČUndRÁKŮ z Rajhradu na největším sraze v Evropě

 

 

Rajhradští motočundráci navštívili letos jeden z největších motosrazů v Evropě který se konal v okolí Rakouského jezera Faaker See od 3. do 8.9.2013.

13. ročníku tohoto setkání příznivců motocyklů Harley Davidson ale i dalších světových značek se zúčastnilo více než 100.000 lidí a přes 70.000 motocyklů různých značek. Mezi ně se letos započítala i skupina Rajhradských motorkářů, kteří tento sraz navštívili v kooperaci s motoklubem Star Touring Czech 7001 (www.startouringczech.com/index.php?Foto=129).

V rámci setkání motorkářů jsme se zde setkali s motorkáři především z blízkých evropských států ale byly zde i jezdci, kteří přijeli po vlastní ose na toto setkání např. z Ruska-Moskvy, Rumunska-Brašova, nebo z Finska od města Vaasa.

Naše skupina během tohoto setkání projela několik významných míst v blízkém okolí. V Julských Alpách jsme vyjeli na nejkrásnější sedlo tohoto pohoří Vršič do výšky 1611 m.n.m nás dovedla silnice s 12% stoupáním a více než 50 zatáčkami. Dále jsme projeli Großglocknerskou vysokohorskou silnici. Na 48 kilometrech s 36 serpentinami a výjezdu až do nadmořské výšky 2.504 metrů jsme zažili jak mimořádný přírodní zážitek, tak i zážitek z jízdy.

Celé setkání se linulo v přátelském duchu a debaty s mnoha příjemnými lidmi (zajímavé setkání bylo s hudebníkem skupiny Scorpions). Těšíme se na další takové akce a budeme se snažit informovat o aktivitách Rajhradského motoklubu širokou veřejnost.

Další akce kterou organizujeme nejenom pro motorkáře je slavnostní ukončení motorkářské sezony 2013 kterou uskutečníme v místní Sokolovně v pátek 1,11,2013 pod názvem "Zavírání šoupátek". Zahraje rocková kapela Euphoria, čeká nás spousty soutěží, taneční vystoupení skupiny “Řečkovická 13tka“, na velkoplošném plátně můžete shlédnout video a foto záznamy z dalších našich akcí, samozřejmostí je bohaté občerstvení .

 

v SOBOTU 8.6.2013  Motočundráci z Rajhradu pořádali IX. ročník Rajhradské jízdy. Počasí bylo nádherné, což dokladuje taky počet zůčastněních bikerů na vyjížďce - 173 mašin, což je náš takový osobní rekord. Po trase dlouhé 98km jsme přijeli zpátky do Rajhradu do fotbalového areálu, kde bylo připraveno posezení, které vyvrcholilo večerní rockovou zábavou s kapelou Crazy Rock. Děkujeme všem, kteří se Rajhradské jízdy zůčastnili, doufáme, že jste byly spokojeni, a že nás příští rok na jubilejní X. Rajhradské jízdě opět podpoříte. 

 

v PÁTEK 25.1.2013  Motočundráci z Rajhradu pořádali tradiční motoples. Vedle bohaté tomboly, která čítala přes 180 cen, nás čekal také půlnoční striptýzek, o který se postarala slečna jménem Lilli. O zábavu se postarala skvělá kapela Flashrock. Naši akci navštívilo něco přes 250 návštěvníků, takže akci hodnotíme určitě kladně. Velký dík patří všem sponzorům, kteří darovali ceny do tomboly, kapele a hlavně Vám za to, že jste přišli:)  Fotky z motoplesu můžete vidět ve fotogalerii.

 

v sobotu 27.10.2012  Motočundráci z Rajhradu pořádali již III. ročník Zavírání šoupátek, aneb rozloučení s motorkářskou sezónou. Kromě živé kapely Pantock byl celý večer doprovázen soutěžemi a půlnočním překvapením. Děkujeme za návštěvu.

 

v sobotu 23.6.2012  MOTOČUndRÁCI z Rajhradu pořádali motovyjížďku po Jižní Moravě a následně pak zorganizovali motosrázek nejen pro účastníky vyjížďky. I díky nádhernému počasí, které nás provázelo, se vyjížďky nesoucí název "Rajhradská jízda" zůčastnilo 136 motocyklů, což je v naší historii rekord. Po vyjížďce dlouhé 90 km jsme si odpočinuli v areálu fotbalového hřiště RAFK, kde bylo možné se osprchovat, občerstvit, ubytovat a za doprovodu různých soutěží připravit na večer, který se pak nesl v rockovém duchu díky kapele Crazy rock, která díky neůnavným návštěvníkům musela hrát až do 4 do rána:) Za MČ ZRJ hodnotíme tuto akci jako povedenou, ať už co se týče samotné vyjížďky či večerní zábavy. Věříme, že jsme Vám vytvořili příjemný den v příjemném prostředí a s příjemnými lidmi.

 

Dne 15.4.2012 se pokoušeli MOTOČUndRÁCI z Rajhradu uspořádat oficiální rekord v počtu jedoucích motorek. Rekord starý přes 10 let činil 708 motorek, což se nám nezdálo vůbec nereálné překonat a u agentury Dobrý Den, která má českou knihu rekordů na starosti, se i oficiálně zaregistrovali. Hledali jsme vhodné místo pro tento rekord, abychom zajistili bezpečný chod akce a dále, aby i místo rekordu bylo pro všechny motorkáře zajímavé. Jako nejzajímavější místo pro realizaci rekordu se nám zdál Automotodrom Brno. I přes snahu najít společné východisko s Automotodromem, se nám nepodařilo dojít ke společnému závěru, ke společným představám. Zde uvádím výňatek z dopisu ředitelky Automotodromu:" Vzhledem k tomu, že akce 15.4.2012 je již organizačně i programově zajištěna Automotodromem Brno, domníváme se, že je pro vás vhodnější najít pro uskutečnění vašeho záměru jiné prostory. Cílem naší akce rekordu v rámci Dne otevřených dveří není zapsání do oficiální knihy rekordů. Jedná se pouze o rekord Masarykova okruhu." Na základě této skutečnosti jsme samozřejmě mohli jednat o jiných prostorách, ale samotného motorkáře bude stále více lákat projet se na okruhu a pokusit se o neoficiální rekord, než někde na letišti se pokoušet o oficiální. Naše subjektivní pocity odmítáme veřejně komentovat, a proto blahopřejeme Automotodromu za neoficiálně oficiální rekord okruhu.

 

11.2.2012 MOTOČUndRÁCI Z RAJHRADU pořádali pro všechny motorkářské nadšence a rockový fandy již tradiční motoples. Jako každý rok se o  hudební stránku věci a celkovou zábavu starala skvělá kapela Flashrock. Striptérka Peggy předvedla opět něco ze svého umění, tentokráte v podobě převleku jeptišky a lití horkého vosku na své tělo. Byla pro Vás nachystaná tombola, která celkem čítala 175 hodnotných cen!!! Opět Vás přišlo spousty, za což Vám patří velký dík, stejně tak všem sponzorům a partnerům!

Zde si můžete poslechnout upoutávku, která běžela na rádiu Krokodýl a Free rádiu:) Motorkarsky ples.mp3 (737,5 kB)

 

31.12.2011 Motočundráci z Rajhradu poprvé ve své historii společně s Městem Rajhrad pořádali také Silvestr 2011! Akci hodnotíme velmi kladně a věříme, že v této zavedené tradici budeme i nadále pokračovat. Také by nás zajímal Váš názor, co byste případně vylepšili apod.Přípomínky prosím zavěště do "Knihy návštěv".

 

29.10.2011  Motočundráci z Rajhradu pořádali již II. ročník Zavírání šoupátek, aneb rozloučení s motorkářskou sezónou. O hudební stránku se postaraly dokonce 3 kapely - Bobrbend (bandzone.cz/bobrbend), Brain (bandzone.cz/brain), Barbar rock (bandzone.cz/barbar). Děkujeme všem, co nás přišli podpořit a pobavit se. Fotky můžete zkouknout ve fotogalerii.

 

14. - 17.7.2011  Motočundráci z Rajhradu probrázdili na svých strojích území našich sousedů a to Slovensko. Během 4 dnů jsme navštívili thermálky Sládkovičovo, Harmanec s krásnými vyjížďkami, Slovenský Grob s výtečnými husími specialitami. Celou akci hodnotíme velmi kladně a všem motorkářům můžeme doporučit. Do galerie přidáváme i ze pár fotek.

 

3. - 5.6.2011  se konal MOTOSRAZ v rajhradské aleji včetně vyjížďky nesoucí název "Rajhradská jízda". Během víkendu zahrálo celkem 9 kapel, vyjížďky se zúčastnilo okolo 90 motorek. HLAVNĚ však vyšlo nádherné počasí a dostavilo se takřka 600 fandů motorek a rockové muziky. Věříme, že náš motosraz naplnil Vaše očekávání... Na fotky se můžete kouknout ve fotogalerii. Video z vyjížďky najdete ve videogalerii.  

 

12.2.2011  v rajhradské sokolovně pořádali MOTOČUndRÁCI Z RAJHRADU tradiční Motoples. Návštěvnost této akce byla naprosto brutální, kdy došlo kolem 400 lidí. Doufáme, že se Vám tato akce líbila, ať už rocková kapela Flashrock, která se starala o hudební stránku věci, striptérka Peggy :), nebo zcela nové PEKLO a celkově nachystané zázemí včetně Mojito baru. Fotky z motoplesu naleznete v sekci fotogalerie.

 

30.10.2010 MOTOČUndRÁCI Z RAJHRADU poprvé ve své historii pořádali Zavírání šoupátek - rozloučení s motorkářskou sezónou. Kromě živé kapely BARBAR ROCK byl celý večer doprovázen soutěžemi a půlnočním překvapením, které můžete shlednout ve videogalerii :)
 

Kontakt

mczrj@seznam.cz

Čuma Milan Zachař - +420 777 313 535
mczrj@motocundraci.cz

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode